ANFAŞ – Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. tarafından 1999 yılında hizmete açılan Antalya Expo Center Fuar ve Kongre Merkezi; 2016 yılında gerçekleştirilen yenileme çalışmalarının ardından 20.000m² ‘lik kullanım alanından %100 büyüyerek 40.000m²  kapalı 20.000m²  açık olmak üzere toplam 60.000m² ‘lik sergi alanına ulaşmıştır. Büyüyen alanı ile birlikte Antalya Expo Center; organizasyon profilini genişleterek, çok sayıda gelen ve ihtisas fuarlarına ev sahipliği yapmaya, fuarlar ve etkinlikleri tek çatı altında gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Antalya Expo Center, fuar alanına ek olarak 10 ila 1000 kişi arasında değişerek bölünebilen 15 toplantı salonu ile kongre merkezi olarak hizmet vermektedir. Fuarlarla kongreleri eş zamanlı yapma imkanı sunan ANFAŞ salonları; kongre, konferans, seminer, panel, gala, lansman, defile, gösteri ve özel günleri unutulmaz kılmaktadır.

 

Oraya nasıl gidebilirim?

Kendi Aracınızla

Şehrin girişindeki ana anterde yer alan konumu ve çerçeve yolunu bağlantıları ile ANFAŞ Fuar Merkezine kendi aracınızla rahatlıkla ulaşım sağlayabilir, 1400 araçlık otoparkımız sayesinde aracınızın sorunsuz konumlanmasını sağlayabilirsiniz.

Hava Yolu

255 şehiren 61 hava yolu şirketi ile direkt uçuş imkanı bulunan Antalya Havalimanı, ANFAŞ Fuar merkezine 3 KM uzaklıktadır. Şehir trafiğine girmeden rahatlıkla gidilebilen güzergah fuar alanına ulaşımda kolaylık sağlamaktadır.

Şehir İçi Otobüs

Şehrin bulunduğunuz noktasından dilediğiniz zamanda yolculuk edebileceğiniz otobüs hatlarını kullanarak, ANFAŞ Fuar Merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir.

Tramvay

Şehir merkezinden saat başı hareket eden seferleri ile tramvay, sizi direkt olarak ANFAŞ Fuar Merkezine getirmede ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Şehirler Arası Otobüs

Günde ortalama 20 binden fazla yolcuya hizmet veren Antalya Otogarına 200 den fazla otobüs firması sefer düzenlemektedir. Şehir içi toplu taşıma seferleri ile şehrin dilediğiniz noktasına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

ANFAŞ fuar alanının merkezi konumu, ulaşmanızı taksi ile kolaylıkla yapabilmenize olanak sağlamaktadır.