Hestourex Antalya’da İkinci Dünya Sağlık Spor Turizmi Kongresi ve Sergisi

HESTOUREX Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Dışişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Kalkınma Bakanlığı tarafından büyük ölçüde desteklenmektedir.  

HESTOUREX’in temel amacı, küresel profesyonel iş toplantılarında ülkeler arasında gelişen ikili işbirlikleri ile Sağlık, Spor ve Alternatif sürdürülebilir turizmin geliştirilmesidir. 

 

İlk kez yapılmasına rağmen, Hestourex-2017, ülkenin turizm potansiyelini tanımlayan 271 şirket ve kurumdan 607 profesyonele sahipti ve HESTOUREX ve sponsorları tarafından sağlanan 150 ülkeden 4000’den fazla kişinin satın alma heyetine sahipti.

Bu yıl, 2017 yılında elde ettiğimiz başarıya devam etmeyi ve yakaladığımız fırsatları iyileştirmeyi ve daha profesyonellerle paylaşmayı ve daha yüksek bir iş hacmi yaratmayı amaçlıyoruz.

Yukarıda bahsi geçen bilgilere istinaden Şirketinizi (Organizasyon, Kurumlar) HESTOUREX-2018 Fuarı’na uluslararası düzeyde tanıtmak ve tanıtmak ve Turizmde ikili ticareti geliştirmek amacıyla tanıtmak istiyoruz. alanı.

Türkiye’nin en büyük B2B platformunda yer almanın önemini görmek için HESTOUREX-2018 Fuar broşürü, katılımcı profili ve diğer bilgiler ekte sunulmuştur.

Yorum Ekle